پارک جزیره اهواز

در اطراف رودخانه کارون در ایران یکی از جاذبه های گردشگری و توریستی واقع شده است که از آن با نام پارک جزیره اهواز یاد می‌کنند. این پارک دارای محیطی بسیار دل انگیز و چشم انداز وسیعی است. شما می توانید برای دوچرخه سواری به این پارک مراجعه کنید و برای کودکان خود اوقات مفرح و شادی را فراهم کنید.

پارک جزیره اهواز

پارک جزیره اهواز را می توان از جاذبه های گردشگری و توریستی این شهر برشمرد. این پارک که دارای چشم انداز وسیع و بسیار خیره کننده‌ای است مکان مناسبی برای تفریح و خوشگذرانی خانواده ها و دیگر افراد محسوب می شود. جالب است بدانید که این پارک با توجه به فضای سرسبزی که دارد می‌تواند یک مکان گردشگری و تفریحی مناسب برای کودکان و حتی بزرگسالان نیز به شمار آید.

 از مهم‌ترین ویژگی های پارک جزیره اهواز شلوغ و پرتردد بودن آن در ساعاتی از شب می باشد چرا که در نیمه های شب این پارک دارای هوایی بسیار دلنشین و مطبوع است که می تواند گردشگران و توریست را به سمت خود جذب نماید.

دلیل انتخاب پارک جزیره اهواز برای گردش و تفریح

 پارک جزیره اهواز همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم یک مکان مناسب برای گردش و تفریح برای تمامی سنین اعم از کودکان و بزرگسالان به شمار می آید. حال شاید این سؤال در ذهنتان خطور کند که چرا در میان جاذبه های گردشگری شهر اهواز این پارک به عنوان گزینه ای مناسب برای تفریح و سرگرمی و دورهمی خانوادگی به شمار می‌آید.

جالب است بدانید که پارک جزیره اهواز در اطراف رودخانه شناخته‌شده کارون قرار گرفته است و این موضوع می تواند از دلایل انتخاب آن برای تفریح و خوشگذرانی محسوب شود. از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد دلنشین و زیبا بودن این محیط است که می‌تواند ساعات بسیار خاطره انگیزی را برای شما به ارمغان آورد. در اطراف این پارک شما نورپردازی مناسبی را نیز مشاهده خواهید کرد که بر اساس آن می توانید در ساعاتی از شب به این محیط مراجعه نمایید.