همه چیز درباره هتل گرند جواهر استانبول

هتل گرند جواهر

هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر، هتلی لوکس و 5 ستاره در منطقه شیشلی استانبول است که ضمن واقع شدن در بخش اروپایی استانبول، تنها با طی کردن مسافت چند کیلومتری دسترسی بسیار خوبی به جاذبه‌های تفریحی و گردشگری استانبول دارد. هرچند با وجود موقعیت خوب یکی از ویژگی‌های مثبت هتل گرند جواهر استانبول، حمل و نقل مسافران به میدان تکسیم و مرکز خرید جواهر استانبول است که در هر ساعت به صورت رایگان انجام می‌شود. در ادامه مطلب به معرفی امکانات هتل گرند جواهر استانبول، تور هتل گرند جواهر استانبول، عکس های هتل گرند جواهر و سایر موارد مرتبط آن می‌پردازیم.

این هتل ۵ ستاره استانبول، هتلی بسیار تمیز و مورد پسند مهمانان این شهر است. از امکانات رفاهی هتل باید گفت که اینترنت وای فای رایگان و میز پذیرش شبانه روزی هتل، اقامت شما را راحت تر می نماید.

هتل گرند جواهر استانبول
هتل گرند جواهر استانبول

امکانات هتل گرند جواهر استانبول

اگر بخواهیم با امکانات هتل گرند جواهر استانبول شروع کنیم باید بگوییم که در هتل گرند جواهر استانبول 18 طبقه و 323 اتاق وجود دارد که در هر کدام از اتاق‌ها تجهیزات اساسی چون سیستم تهویه هوا، مینی بار، چای یا قهوه ساز، تخت باکیفیت، سشوار، تلفن، میز کار، یخچال، تلویزیون تخت، اینترنت رایگان و… دیده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر می‌توان به 2 استخر سرپوشیده و روباز، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی مجهز، سالن اسپا، کلاب کودکان، حمام ترکی اشاره کرد.

این هتل لوکس در میان هتل های استانبول برای هر زوج و خانواده‌ای که خواهان سفر به استانبول هستند ، می‌تواند یک انتخاب مناسب بشمار رود؛ اما آنچه هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر را خاص‌تر می‌کند امکاناتی اختصاصی است که این هتل برای تجار و قرارهای کاری مهمانان تدارک دیده است.

برای قرارهای کاری در این هتل 22 میتینگ روم یا اتاق ملاقات جدا از 323 اتاق مهمان در نظر گرفته شده است. میتینگ روم‌های هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر دارای دکوراسیون و ظرفیت‌های متفاوتی هستند که بزرگ‌ترین آن دارای مساحت 2500 متر مربعی و ظرفیت 2750 نفری می‌شود.

قیمت هتل گرند جواهر استانبول

به طور کلی می‌توان گفت قیمت هتل گرند جواهر استانبول نسبت به دیگر هتل‌های استانبول به ویژه در قیاس با هتل‌های 5 ستاره‌ای که در بخش‌های اروپایی استانبول قرار گرفته‌اند، بسیار رقابتی است و استانداردهای لازم برای اقامت هر نوع مهمانی را دارد.

عکس های هتل:
نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

هتل گرند جواهر - هواپیمایی آترا

هتل گرند جواهر استانبول | هتل Grand Cevahir - هتل ترکیه

هتل Grand Cevahir Hotel Convention Center Istanbul

هتل گرند جواهر و کانونشن سنتر استانبول | Grand Cevahir Hotel Convention  Center | بیسان گشت

هتل گرند جواهر استانبول | هتل Grand Cevahir - هتل ترکیه

رزرو هتل گرند جواهیر کانوشن سنتر در Istanbul | علی بابا