تور لحظه آخری کیش

تورهای لحظه آخری چیست؟

تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور قرار گرفته است( که این مدت زمانی معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور و اجرای آن تور است) و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها، تور ها با قیمتی بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به فروش می رسند.

تور لحظه آخری
تور لحظه آخری

تفاوت تور لحظه آخری و تور معمولی

احتمالا برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت تور لحظه آخرین با تور معمولی چیست؟ به شما این اطمینان را میدهیم که از نظر فنی این دو هیچ تفاوتی با نیز ندارند و تنها به عاملی که در ابتدا ذکر شد تورهای لحظه آخرین ارزان خیس ارائه میگردند . بزرگ ترین حسن این تور ارزان بودن آن است . برای مثال تور استانبول در روز ها معمولی سال بها های متفاوتی داراست البته همین تور زمانی تحت عنوان لحظه آخرین ارائه شود قادر است تا ۵۰ % نسبت به روزهای معمولی ارزانتر باشد و به شما این امکان را می دهد از تور خود با هزینه‌ی پایین لذت ببرید.

تور لحظه آخری کیش

کیش اعم از تور های پرطرفدار جمهوری اسلامی ایران است که در مناسبت های مذهبی و اعیاد استقبال متعددی از آن می شود . در صورتی دلتان برای بقعه امام رضا تنگ شده‌است. تورهای لحظه پایانی شهر مشهد شایسته ترین آیتم برای شماست و می‌توانید در اسرع وقت خودتان را به شهر مشهد مقدس برسانید.
جزیره قشم هم به همراه جزیره کیش دو مقصد پر بازدید توریسم بین گردشگران اهل ایران می باشند . این جزیره با داشتن جاذبه های توریسم زیبایی نظیر چشمه های خوشگل , غار خربس , مسجد قبا , قلعه ناردی , روستاهای تاریخی و … همواره می‌تواند سفرهای لذت قسمتی را برای شما رقم بزند.

جزیره کیش
جزیره کیش