بهترین ایرلاین برای سفر به اروپا

بهترین ایرلاین برای سفر به کشورهای اروپایی کدامند؟

از سالیان سال اروپا یکی از محبوب‌ترین و ایده‌آل‌ترین مکان‌ها برای مسافران است و بازدیدکنندگان را از سراسر جهان به خود جلب می کند و به آنها اجازه می دهد تا به راحتی بین کشورهای اروپایی سفر کنند. قصد ما در این مقاله معرفی بهترین ایرلاین‌ برای سفر به کشور‌های اروپایی است.

مطمئنا اینجا بهترین ایرلاین‌ها برای سفر به کشورهای اروپا معرفی خواهند شد، که شامل بهترین خدمات برای مسافران خواهد بود.

1.ایرلاین لوفت هانزا آلمان

همیشه ایر لاین لوفت هانزا آلمان جزء اولین پیشنهاد‌های ایرلاین سفر به سرتاسر دنیا به حساب می‌آید. این شرکت که سابقه درخشانی در پرواز دارد، در سال ۱۹۵۰ تاسیس و پرواز‌های خود را شروع کرد. ایرلاین لوفت هانزا آلمان از ایمن‌ترین پروازهای اروپا و دنیا  به شمار می آید.

2.ایرلاین ترکیش ترکیه (Turkish)

یکی دیگر از بهترین‌ها، ایرلاین ترکیش است که ۳۰۰ مقصد در لیست پرواز‌های این ایرلاین می‌باشد. ناگفته نماند که نصف این پرواز‌ها خارج از اروپا هستند. همچنین این ایرلاین در سال‌های اخیر برنده جوایز متعددی شده است.

در ایرلاین ترکیش باید به شما بگوییم که بیشتر قوانین حمل بار، به مکانی که شما به آنجا پرواز می‌کنید و همینطور به نوع بار و وزن آن بستگی دارد.

3.ایرلاین بین المللی سوئیس

یک واقعیت جالب در مورد این شرکت هواپیمایی این است که چند سال قبل توسط لوفت هانزا تصاحب شد. ایرلاین سوئیس و لوفت هانزا، از ایمن‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در اروپا هستند که در 17 سال گذشته هیچ تصادفی منجر به مرگ نداشته‌اند.

 

ایرلاین

در ادامه با چندین ایرلاین غیر اروپایی نیز آشنا می شویم:

1.ایرلاین امارات

امارات (Emirates) یک شرکت هواپیمایی عالی برای سفر به اروپاست. به طور کلی ایرلاین امارات به همه جای دنیا پرواز دارد که شما می‌توانید از دبی (مرکز ایرلاین امارات) و یا کشورهای دیگر پرواز با این ایرلاین را تجربه کنید.

به دلیل خدمات عالی این ایرلاین، هزینه سفر با آن تا حدودی بالاست. اما خدمات بی‌نظیر آن حتی در اکونومی کلاس، مسافران را ترغیب به سفر با ایرلاین امارات می‌کند.

2.ایرلاین ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال ۱۹۹۱ یعنی سال ۱۳۷۱ شمسی با دو هواپیما در کرمان تاسیس شد.  نام این شرکت از شهری در حدود 2 کیلومتری کرمان به نام “ماهان” آمده است.  اولین پرواز داخلی این شرکت در سال 2007 بین کرمان و تهران انجام شد.

با اضافه شدن هواپیمای پیشرفته ایرباس A310 به ناوگان ماهان، مقاصد دیگری مانند دوسلدورف آلمان، پاریس فرانسه و کپنهاگ دانمارک نیز به این شرکت اضافه شده است.

ایرلاین

3.ایرلاین آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان در سال 2007 با ادغام چندین شرکت هواپیمایی تأسیس شد. شرکت هواپیمایی آسمان بیشتر از فوکرهای 100 کوچک استفاده می کند اما در سال های اخیر هواپیماهای ایرباس A340 و بوئینگ 737 را به ناوگان خود اضافه کرده است.

مقر اصلی آسمان در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران واقع شده است. این شرکت اکنون بیش از 35 پرواز داخلی و بیش از 12 مقصد خارجی دارد.

4.ایرلاین ایران ایر Iran Air

خطوط هوایی ایران ایر (هما) یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال امن‌ترین ایرلاین ایران به شمار می‌رود. ایران ایر که تا قبل از انقلاب هما نام داشت از ادغام دو شرکت ایرانین ایرویز Iranian airways و پرشین ایرویز Persian airways شکل گرفته است.

از مزایای مهم این ایرلاین می‌توان به ارائه سفرهای اروپایی، هواپیماهای پرقدرت، خلبانان حرفه‌ای و برخورداری از تمامی استانداردهای بین‌المللی اشاره کرد.